نتایج جستجو برای عبارت :

پدرومادر ھا.

پدرومادرهایی که این ده نشانه را دارند، بسیار خطرناک‌اند.

پدرومادر بد هم وجود داره؟ اصلا پدرومادر، میتونه بد باشه ؟ هر کاری که پدرومادر انجام میده به صلاح فرزنده!

مطمئناً شما هم از این دست جمله‌ها زیاد شنیده‌اید. پدرومادر برای اکثر افراد جامعه یک اسطوره به‌یاد‌ماندنی است، به همین دلیل درک این مساله که پدرومادر هم می‌تواند بد باشد
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
پست_پنجم 
سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی:
دختر و پسر از پدرومادر گلہ نکنند. تقصیر آنہا چیست؟
درختی ریشہ ی خود را بار نیاورد کہ میوه بگوید تقصیر من چیست؟ 
تقصیر خدا چیست؟
خداوند همہ چیز بہ پدرومادر داد. دستورالعمل داد؛ زمین داد کہ برویانند؛ غذا داد؛ آفتاب داد؛ شما اگر بذری را در زمین کاشتید کہ روئیده شود، من کشاورز شما، من کارگر شما؛ این هم دستورالعملتان. اینگونہ ازدواج کنید، این برنامہ ها را پیاده کنید؛ اگر درست نشد، آن
روزی خانواده بسیار فقیری بودند شامل یک پدرومادر و دو فرزند پسر و یک دخترکه تمام نیازهای خود را از طریق یک گوسفند تهیه می کردند و ازطریق فروش شیرآن درآمد ناچیزی داشته که با آن رفع گشنگی می کردند وزندگی خود را به سختی می گذراندند.
ادامه مطلب
روزی خانواده بسیار فقیری بودند شامل یک پدرومادر و دو فرزند پسر و یک دخترکه تمام نیازهای خود را از طریق یک گوسفند تهیه می کردند و ازطریق فروش شیرآن درآمد ناچیزی داشته که با آن رفع گشنگی می کردند وزندگی خود را به سختی می گذراندند.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم *

پست_سوم 
سلسله_مباحث_سبک_زندگی_اسلامی:
پدرومادر ها همه کاری می کنند؛ بعد تا یک چیز می شود، دنبال ذکر و دعا می گردند که خوب بشود.
چرا وقتی ازدواج می کنند دنبال آخوند نمی روند بپرسند که ازدواج چگونه باید برگزار بشود؟ می روند ازدواج می کنند، همه کاری می کنند؛ می زنند، می رقصند؛ خطا می کنند و بعد می بینید بچه مریض می شود؛ آنوقت تمام امامزاده ها می روند. از این امامزاده ها و دعاها چه می خواهند؟
بعد، این دعاها و امامزاده ها ج
چهره ی آدمارو نگاه میکنم.همشون حیرون و سرگردون دنبال تروفی های این بازی لعنتی هستن.دخترا همشون دنبال اون پسری که قوی تر و قدرتمند تره و پسرا دنبال دختری که کول تره و خوشگل تر.دیگه هیچکس از همسن و سالای من دنبال ساختن نیستن.شاید چون ما تربیت شده ی پدرومادر هایی هستیم که همیشه ناکام بودن و تمام به دست نیاوردن هارو گره زدن فرو کردن تو مغزما!
خسته ام از این بازی.نمیخوام جزیی ازش باشم...
بچھ ک بودم فک میکردم پدرومادرها ساعت شنین ک ھروقت تموم شد برش میگردونیمو ھمھ چی نو می‌شھ 
ولى وقتی بزرگتر شدم فھمیدم......
فھمیدم مثل مدادرنگیھ زندگیتو رنگ میکنھ و خودش تموم میشه
یا مثل حبھ قنده....
چاییتو شیرین میکنه ولى تموم میشه
قدرشونو بدونیم تا ب خاطر ما تموم نشدن^__^

زندگی زود میگذره
قدرشونو بدونیم.....
موجودات،انسان چیزهای عجیبی هستند..
علل الخصوص(ازنظرمن)خانواده...باخودم همیشه میگم:خدا برچه اساسی منو تو این خانواده
یکی رو تو یک خانواده ی دیگه و دیگری رو هم همینطور تو یک خخانواده ی دیگه قرار داد
واقعا برچه اساسی؟؟!!
چرامن باید تو خانواده ای باشم که پدرومادرم سطح شعورشون به اندازه سطح سوادشون باشه؟؟
چرا نمیخوان،چرا تلاش نمیکنند که منو که تو دهه70 و در سال2000میلادی به دنیا اومدم درک کنند؟؟؟
چرا واقعا نمیشه ترکشون کرد؟؟چرا نمیشه بهشون که واقع
یه حدیثی هست که درست یادم نیست! میگه که به تعداد انسان های روی کرۀ زمین راه برای رسیدن به خدا هست. حالا هرکسی زندگیش با هرکس دیگه‌ای متفاوته! اگر انسان بتونه فرمولهای مخصوص به زندگی خودشو پیدا کنه و طبق اونا زندگی کنه به خدا میرسه! هر کسی یه شرایطی داره! یکی یتیمه! یکی پدرومادر خوبی داره! یکی بدی داره! یکی پدرومادر خوبی داره اما وضع مالی خوبی نداره! یکی پدرومادر بدی داره اما تو رفاه کاملن! خلاصه از این موارد فرض کنین به تعداد هشتاد میلیارد نفر (
آیا از اثرات منفی خیانت بر زندگی کودک آگاه هستید؟ خیانت پدرومادر چه تاثیری بر روح و روان کودک به جا می‌گذارد؟
خیانت یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است در زندگی یک فرد پیش بیاید. این اتفاق انقدر دردآور است که حتی شنیدن اسمش هم لرزه به اندام می‌اندازد.
ادامه مطلب
خیلی جاها شنیدم و دیدم که بعضی از خانواده ها خیلی خوب و بچه و یا بچه های بسیار بدی دارند
(تر و ترینش فرقی نمیکند)و یا بعکس پدرومادر بد و فرزندان خوب!!...برایم عجیب و گنگ است و 
این روزها بسیار به این موضوع فکر میکنم بزارید کاملا اونچیزی که تو ذهنم هست رو براتون شرح بدم...
خب میخوام ازاینجا بگم که 
مثلا از زبون پدر و مادرم:فلانیو دیدی پدرش خوب مادرش خوب نمیدونم چرا بچه هاش اینجوری شدند
یا این جمله رو من خیلی تو زندگیم شنیدم اونم اینکه تو هر خانواده
چرا کودکم به هیچکس اعتماد ندارد؟ دلیل منزوی بودن کودکم چیست؟
داشتن یک کودک اجتماعی و خونگرم آرزوی هر مادروپدری است ولی متاسفانه این مساله برای خیلی از والدین در حد همان آرزو باقی می‌ماند.شاید باورتان نشود دیدن این صحنه که کودک گوشه‌ای ایستاده و با چشمانش بازی همسالان خود را دنبال می‌کند برای پدرومادر بسیار ناخوشایند است.
ادامه مطلب
ازدواج دختر بدون رضایت پدرومادر.
تو این پست وبسایت چیکادی در مورد یکی از درسهایی که از کتاب چشم دل بگشای خانم کاترین پاندر آموختم، برایتان صحبت می‌کنم.
خانم پاندر معتقد است : هر انسانی برای اینکه به تکامل برسد باید یک سری از تجربه‌ها را پشت سر بگذارد. این تجربه‌ها برای رشد او الزامی است. هر کدام از ما برای اینکه از یک مقطع به مقطع بالاتری برویم، باید درسهای خود را خوب یاد گرفته‌باشیم. وگرنه دنیا آنقدر آن درس را برای ما، به شیوه‌های مختلف ت
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
...اگر آن جایگاه اجتماعی و آن احترام معقول و مطلوب را در جمع دوستان و اقوام و همکاران و .... نداری
بررسی کن با پدر و مادر و مادربزرگ و پدربزرگ چگونه بوده ای؟
شک نکن که در نیکی کردن و محبت و توجه لازم به ایشان آنگونه که شایسته و بایسته بوده است تلاش نکرده ای و ....
بطور کلی در توجه به پدر و مادرت بسیار بهتر ازین باش
تغییرات و ترفیعات را بزودی حس خواهید کرد
متاسفانه امروز احترام رفیق بسیاربیشت
* بسم الله الرحمن الرحیم*
پست_دوم 
سلسله_مباحث_سبک_زندگی_اسلامی:
اکثر این بچه هایی که الآن فلج هستند، دچار تنبلی چشم، انحرافات چشم هستند؛ و متأسّفانه  اعصاب ندارند، علتش همین ماشین است.
ترمزهای با شدّت، پیچیدن با سرعت و شدّت سر پیچها، باعث انحرافات چشم کودک در رحم مادر_باردار می شود.
بوق ماشین، اصلاً تمام اینها سرطان زاست؛ ماشین، بوق ماشین، دود ماشین سرطانزاست.
با این که اینهمه علوم پزشکی پیشرفت کرده؛ امور پزشکی رعایت می شود ولی باز عمرها ک
پیامبر(صلی الله علیه وآله):سه کس هستندکه میان آنهاوجهنم حجابی نیست:منت گذاروعاق پدرومادر و شراب خوار.
امام کاظم(علیه السلام):همانا خداوندحسنه ای داردکه برای سه کس اندوخته است:برای پیشوای دادگر و مؤمنی که دست برادرش رادرمال خودبازگذارد وکسی که برای برآوردن نیاز برادرمؤمنش بکوشد.
امام باقر(علیه السلام):کسی به ولایت ما نمی رسدمگربه عمل شایسته وخوداری ازگناه.
حضرت زهرا(سلام الله علیها):رسول خدافرمودند:امام همچون کعبه است که بایدبه سوی
حضرت محمد(صلی الله علیه وآله):به محبت وعشق به ما اهلبیت روی بیاورید, زیراکسی که خدارا با چنین خصلتی ملاقات کند داخل بهشت گرددوازشفاعت مابرخودارشود.قسم به خدایی که جانم در دست اوست جزءبامعرفت به حق ماهیچ کس ازعمل خودبهره ای نخواهدبرد.  امالی شیخ مفیدص۴۳
حضرت محمد(صلی الله علیه وآله):هرگاه بنده ای درمیان رکن ومقام هزارسال به عبادت خدا بپردازد تااز زیادی بندگی خدابه مشک خشکیده ای بماندوباخدادرحالی ملاقات کندکه کینه ی آل محمدرا دردل داردخد
امروز یک ربع به پنج بیدار شدم بخاطر تصمیمی که گرفته بودم.پنج و نیم میم پاشد و صبحانه خورد و رفت.۶ موطلایی بیدار شد و هفت راهی شد و بعد که رفت دیدم هوا تاریک و ابریه.چراغ ها رو خاموش کردم و دراز کشیدم و فیلم "اتاق تاریک" رو دیدم.فیلم خوبی بود و ارزش یکبار دیدن رو داشت.بازی پسر خردسال تو فیلم بسیار باورپذیر و عالی بود.(برخلاف بازی ساره بیات و سهیلی) و موضوع فیلم هم تازه و جدید بود.
صحنه هایی که پدرومادر بچه رو دعوا میکردن و داد میزدند برام خیلی ناراح
گاهی وقتا باخودم فکرمیکنم مگر من به چه گناهی مرتکب شدم که گرفتار همچین پدر و مادری
شدم؟؟؟...هوومم؟دارم سزای کدوم اعمال زشت از بدو تولد میدم که باید گرفتار یه همچین 
پدرومادری بشم؟؟؟پدرومادری که درک از دنیای دخترونه یک دختر19ساله رو ندارند؟؟
پدرومادری که یک روزی به یک جایی رسیدم بگم با پشتیبانیه کی بوده؟؟
وقتی برای یک جا رفتن هیچوقت راضی نبودند و نیستند 
من تابه الآن به هرچی که خواستم رسیدم فقط و فقط با تلاش و پشتکار خودم بوده 
و چیزی جز این
بسم الله الرحمن الرحیم
پست_اول_سلسله_مباحث_سبک_زندگی_اسلامی:
پدرومادر اساس تشکیل فرزند اند.
هرچه پدر و مادر تطهیر شده باشند، غذایشان، حالاتشان در زندگی و تعیش آنها ، مطلق امور هرچه زلال تر باشد البته فرزند زلال تر خواهد بود؛
فرزند نتیجه ی پدر و مادر است.
اگر پدر و مادر در تمام جهات و مطلق امور خوب باشند، نتیجه این است که فرزند هم خوب می شود. اگر پدر و مادر در تمام امور خوب باشند ولی در بعضی جزئیات دچار اشکالاتی باشند، می بینید که فرزندان تابع آ
یعنی گشاد بودن هم حدی داره...خودش ایستاده اونوقت منی که نشسته ام میگه بلندشو برو پیاز بیار
خب این یعنی چیییی؟چه اسم دیگه ای میشه روش گذاشت؟من که هرچی فکرمیکنم چیزی به ذهنم نمیرسه
این ته محترمانه بودنه که میشه رواین دوتا آدم اسم گذاشت
پدرم هستی که هستی،مادرم هستی که هستی اما این دلیل نمیشه من هممه کار براتون انجام بدم 
وقتی خودت میتونی انجامش بدی و هییچ مشکلی نداری خب انجام بده عزت نفستون کجارفته؟
هی میگن اینو الگوی خودتون قرار بدین و فقط خو
جناب داداش بالاخره "برای اولین بار" موفق به اخذ اجازه ی والدین برای رفتن به یه اردوی خارج از شهر اما درون استانی (به مدت یک شب) از طرف مسجد شد
: )  وقتی فهمیدم پدرومادر بهش اجازه دادن واقعا تو شُک بودم ×_×
جویای قضیه که شدم دیدم بنده خدا طبق تجربه ، انتظار داشته والدین گرام بهش اجازه ندن اما درکمال ناباوری ، بعداز یسری صحبت محرمانه ی دونفره مجوز رفتنش صادر شد : )  از مامان خانوم که جریانو پرسیدم دیدم از اردوی مذکور بررسی های گسترده ای داشتن ×_×
دی

روس نوبوئر، پزشک متخصص اطفال می گوید: «بچه ها عاشق این روبات هستند! کودک معمولا دوست ندارد به درمانگاه بیاید و ترجیح می دهد کاری کند که سرگرم شود مثلا با دوستانش بازی کند. اما این روبات باعث می شود که بخواهد به اینجا بیاید. با روبات عکس سلفی می گیرند و به دوستانش نشان می دهند که ابتلا به بیماری دیابت فقط دردسر و ناراحتی نیست.» روبات در بازی از کودک می خواهد که بین اعمال مختلفی که در زندگی روزمره پیش می آید یکی را انتخاب کند مثلا رفتن به جشن تو
یکی از بزرگ ترین و اعصاب خورد کن ترین چالش های دنیا (حداقل برای من ) توضیح دادن وحل کردن سوالاتیه که در زمینه ی تکنولوژی مادر و پدرم ازم میپرسن. دلیلش هم اینه که فکرمیکنن غرورشون شکسته میشه (شاید) و هرچقدر هم که توضیح میدی اقا من احساس برتری نمی کنم ! خوب ازم پرسیدی دارم توضیح میدم دیگه! متوجه نمی شن ! 
مثل این میمونه که من ازش بپرسم چجوری قرمه سبزی بپزم و بالا سرم وایسته و هراشتباه رو یاداوری کنه و گهگداری هم از گوش ندادن من اعصابش خورد شه و بعد م
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دوستان عزیزم توجه داشته باشید که ابتلائات فردی و جمعی ما،گرفتاری های ما اغلب از خود ما و از غفلت ها و گناهان خودماست و ارتباطی با رهبر و دولت ندارد،آثارترک امربه معروف درگذشته بیان شد،
از شما عزیزان میپرسم،وقتی کارفرمایی برای استخدام به دنبال خانم مجرد با رنگ چشم خاص و نوع پوشش خاص ترمیگردد و با وقاحت تمام میگوید منشی باید هم کارگر شب باشد هم کارمند روز تقصیر رهبر و دولت است؟
وقتی م
سرپرست محترم ! ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﺕ ﺎﺩ ﻧﺪﻩ ﻪ ﻮﻧﻪ ﺑﺮﻗﺼﺪ !ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﺑﺪﻩ ﻪﻮﻧﻪ ﻧﻤﺎﺯﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﺪ ! ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﻧﺪﻩ ﻪ ﻮﻧﻪ ﺍﻭﺍﺯ ﺑﺨﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﺑﺪﻩﻪ ﻮﻧﻪ ﻗﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻨﺪ. ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺶ ﺯﺒﺎ ﻧﺮﺩﺍﻥ ﺑﻠﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺣﺠﺎﺏ ﺯﺒﺎﺑﺮﺩﺍﻥ !ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﺪﻩ ﻪ ﻪ ﺑﺎﺯﺮ ﺎ ﺍﻭﺍﺯﺧﻮﺍﻥ ﺭﺍﺍﻟﻮﺶ ﺩﺭ ﺯﻧﺪ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ،ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﺑﺪﻩ ﻪ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﻮﻣﻨﻦ ﺑﻬﺘﺮﻦ ﻣﺜﺎﻝ ﺍﺯﺯﻧﺎﻥ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪﻪ ﺑﺎ
هیچ بچه ای کمتر از پنج سالگی هاش رو یادش نمیمونه،مگر اتفاق وحشتناکی براش افتاده باشه و هرچی بزرگ تر بشه بیشتر اون صحنه ها تو ذهنش پر رنگ بشن.تصویر یه بچه چهار یا پنج ساله که روی تخت بیمارستان خوابیده و دارن میبرنش اتاق عمل و پدرومادرش گریه میکنن و خودش میگه توروخدا نذارین منو ببرن قول میدم شیطونی نکنم بیست و چند ساله که همه اش جلوی چشمامه.
من رو اونقدر مطب دکترای مختلف برده بودن که من از بیمارستان و پزشک و آمپول و قرص و هرچیزی که تو این حیطه بو

معبود من 
من چه ناتوانم من چه ضعیفم من سرشاراز نیازم من لبریز از ترسم من ...
اما باتو درکنار تو نه چیزی مرا میترساند نه احساس نیاز به غیر وجود دارد هرنیازی هست فقط بایک اشاره ی تو برطرف می شود 
هرچیزی که مرا بترساند آنقدر دربرابر قدرت تو چیزی نیست که دیگر مرانمی ترساند
خداوندا چه احساس بی نظیریست که تو از رگ گردن به من نزدیکتری چه آرامش بی انتهاییست که تو حتی هزارم ثانیه ای هم مرا تنها نمیگذارم و رهایم نمیکنی 
ترس
شاید بسیاری از افراد حتی در دنیای مدرن امروزی تصور کنند که تربیت فرزندان فقط برعهده‌ی مادران است و پدران تنها مسئول تأمین مخارج خانواده هستند. اما تحقیقات نشان می‌دهد که نقش پدر در تربیت فرزند چیزی نیست که بتوان به‌راحتی نادیده گرفت. در این مطلب بیشتر به این موضوع مهم می‌پردازیم. لطفا با ما همراه باشید.
براساس تحقیقات روانشناسی، ۳ روش تربیتی متفاوت در بین والدین وجود دارد:
والدین مقتدری که کمتر محبت می‌کنند و کنترل بالایی روی فرزندان‌ش

نگهداری از سالمند :ورزش در افراد سالخورده با تقویت عضلات و استخوان‌ها، بهبود تعادل
و کاهش دردهای آرتروز باعث کم کردن پیامدهای جسمی و روانی ناشی
از کهولت سن می‌شود. مطالعات متعدد نشان می‌دهد افزایش خون‌رسانی به
مغز که ناشی از انجام فعالیت‌های ورزشی است نیز می‌تواند قوای ادراکی
مغز را حفظ کرده و ضمن افزایش سلامت مغز، علائم ابتلا به افسردگی را
در سالمندان به حداقل برساند.البته این بدین معنا نیست که پدرومادر سالخورده خود را برای شر

نگهداری از سالمند :ورزش در افراد سالخورده با تقویت عضلات و استخوان‌ها، بهبود تعادل
و کاهش دردهای آرتروز باعث کم کردن پیامدهای جسمی و روانی ناشی
از کهولت سن می‌شود. مطالعات متعدد نشان می‌دهد افزایش خون‌رسانی به
مغز که ناشی از انجام فعالیت‌های ورزشی است نیز می‌تواند قوای ادراکی
مغز را حفظ کرده و ضمن افزایش سلامت مغز، علائم ابتلا به افسردگی را
در سالمندان به حداقل برساند.البته این بدین معنا نیست که پدرومادر سالخورده خود را برای شر
فرزند دوم و قدم های اول

·       
تصمیم گیری درباره فرزند دوم

حضور فرزند در زندگی می تواند به تازگی روح زندگی کمک کند و
مسلما هر تغییری پیامدهای خاص خودش هم دارد تولد اولین فرزند جذاب وشیرین و مهیج
خواهد بود اما ورود فرزند دوم یا سوم نیز چالش بزرگی برای والدین است

مسلما تصمیم گیری برای داشتن فرزند مربوط به پدرومادر است و
دست مادربزرگها وپدربزرگها و اطرافیان از این ماجرا خارج است حتی مشاور می تواند
شما را در این تصمیم گیری  یاری کند نه
این

بتازگی روباتی طراحی شده است که می تواند به کودکان برای کنترل دیابت کند. اسم این روبات شارلی است و به کودکان کمک می کند تا بیماری دیابت را کنترل کنند. کنترل میزان قند خون و اینکه کودک باید چه غذایی را مصرف کند به زمان زیادی نیاز دارد. این روبات می تواند تمامی وظایف را به خوبی انجام دهد تا سلامت کودک حفظ شود. در ادامه درباره این روبات بیشتر بخوانید. محققان اروپایی طرح موسوم به «روبات همبازی» روبات و برنامه های کاربردی طراحی کرده اند که قابل
ما آدم ها واقعا گاهی وقتا نمیدونیم که با خودمون چندچندیم،چی میخوایم
برخی از آدم ها برای تمام سال هایی که زندگی کردند باید تاسف خورد چراکه همیشه
در کارهای نادرستشون تا عمرر دارند درحال غرق شدن هستند
برای اون دسته افرادی که نمیفهمند باکارهای نابجاشون چه تاوان های بزرگی باید پس بدهند
و اغلب اینها جبران ناپذیر است چراکه پای آبرو درمیون هست و آبرویی که ریخته شود جمع نشدنیست
میدونید چیه،،برام جای سواله که دختری که متاهله و نامزد داره،شوهر داره
بسم الله 
دیوانه ای پابرهنه از آب گذشت... 
داستان مجید قربانخانی بیش از آنکه برای لوطی ها و داش مشتی ها و حال خراب ها، نوید نجات و باب رهایی و امیدعاقبت بخیری داشته باشد، برای کاردرست ها و مدعیان و میدان دارها و همه چیز بلدها، تلنگر و درس دارد! 
این جوان شر و شور و بانمک و با جنم و لات و سر به هوا و دردسرساز و بی قید، مرا یاد آن بیان عجیب مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی می اندازد که: روز عاشورا این بامرام ها و داش مشتی ها بودند که بلند شدند به هواداری
دعوت
ابراهیم حاتمی کیا
فیلم
های حاتمی کیا رو دوست دارم
دعوت
10
سال
پیش اکران شد.
و
همیشه دوست داشتم ببینمش حتی دقیقا صحنه
های تبلیغاتیش تو تی وی یادمه
هیچ
وقت نشد ببینمش.
تا
امشب
فضای
سرد و برفی در تمام طول فیلم حکمرانی
میکرد.
و
در کل فیلم دو شخصیت ثابت وجود داشت یکی
کتایون ریاحی پزشک متخصص زنان که زنها
بعد از اینکه بچه شون رو نگه میدارند برای
شنیدن صدای قلب و ..
میرفتند
پیشش
یکی
هم آناهیتا نعمتی یه پزشک دیگه متخصص زنان
که اون سقط انجام میداد
اپی
از چهارشنبه که بیکار شدم ول چرخیدماتاقمو تمیز کردم
فیلم دیدم
ادامه کتابامو خوندم
فیلم چی دیدم؟
مغزهای کوچک زنگ زده که خب خوب بود ولی دیگه نقش نوید محمدزاده داره تکراری میشه همش فقرو پلیس واعدام ولی خب قشنگ بود
اتاق تاریک:مسئله حریم خصوصی بچه ها برای والدین خیلی مهمه مخصوصا توی سن پایین چون عملا بچه نه اختیاری داره نه عقلش درست و حسابی میکشه جریان چیه،دراین باره هم فیلم و کتاب و کلیپای مختلفی دیدیم و بنظرم پدرومادرا دیگه اگاهی و کسب کردن و م
نام شهید : هجیر
نام پدر : محمدباقر
تاریخ تولد : 1344
محل تولد : روستای نصرآباد
تاریخ شهادت : 64/9/20
محل شهادت : هورالهویزه
زیارتگاه : روستای قاسم آباد
وصیتنامه
بسمه تعالى
به نام خداوند بخشنده و مهربان انا لله و انا الیه راجعون
ولاتحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
گمان نکنید آنهائیکه شهیدشده اند مرده اند بلکه آنه زنده اند وپیش خداى خودشان روزى مى گیرند پدرومادرگرامى و عزیزم سلام ممکن است وقتى که شما این نوشته را مى خوان
پیش بینی کننده های ازدواج موفقپیش بینی کننده های ازدواج موفق
۱-ویـژگی هـای فـردی
شـامل صـفات شـخصیتی، سـلامت عـاطفی، ارزش ها، نـگرش ها و بـاورهاست. ویژگی های فردی که تحت تأثیر ساختار ژنتیکی وتاریخچه زندگی وتجارب فرد می باشد، نقش تعیین کننده در رفتارهای شخص دارند و نوع تعاملات او را در رابطه با دیگران از جمله با همسر تعیین می کنند. به عنوان نمونه انعطاف پذیری عنصر اساسی زندگی زناشویی است و لازمۀ رسیدن به تفاهم و درک متقابل، پذیرش واقعیت ها
من عاشق فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای هستم. خیلی‌هایشان تابحال با روح و روانم بازی کرده‌اند. این فیلم‌ها واقعیت را به شکلی هنری روایت می‌کنند. گاهی هنری بودن‌شان به اغراق کشیده می‌شود ولی برای من خیلی مسأله‌ای نیست. به‌هرحال اینکه به‌جای مستند، فیلم می‌بینم، اندکی توجیهش می‌کند.

نقطۀ مشترک فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای برای من همیشه همین بود که گفتم: وقتی تمام می‌شدند و فردِ واقعیِ پشتِ اغراق‌های کم یا زیاد را می‌جستم، شخصیتی خاکستری‌ت
زندگی نامه شهید بهادر باقریان
شهید باقریان در سال 1346 در خانواده ای متدین متولد شد و پس از طی دوران طفولیت برای کسب علم و دانش راهی مدرسه  و به فراگیری علم و دانش پرداخت و با وجود اینکه در روستای محل اقامت ایشان مدرسه وجود نداشت ولی رنج و زحمت زیادی را تحمل نمود و صبحها برای فراگیری علم و دانش به چرام آمد.

و عصرها با کوله باری از علم و دانش به خانه خود برمی گشت تا اینکه دوران پنج ساله ابتدایی را با موفقیت به پایان رساند .

وی برای ادامه تحصیل و
شهید فتح‌الله فاضل
دیده‌بان
فرزند: محمدعلی
متولد: 1343 نجف‌آباد
محل شهادت: بانه (منطقه‌ی عملیاتی والفجر4)
تاریخ شهادت: 4/8/1362
محل خاک‌سپاری: نجف‌آباد

تا سوم ‌راهنمایی تحصیلاتش را ادامه داد و با کسب اجازه از پدر، راهی جبهه شد و زمانی را در عرصه جهاد بود، در زمان بازگشت به شهر در امر کشاورزی و دامداری به یاری پدر و مادر می‌شتافت.
28/9/60 راهی دیار کردستان شد، حدود چهار ماه به عنوان نیروی پیاده مبارزه کرد. مجدداً اوایل تیرماه
سر صبح که بچه‌ مدرسه‌ای‌ها همگی منتظر سرویس ایستاده‌اند، پسرتان رو کرده به شما و می‌گوید: «نمی‌خوام سوار بشم. دلم درد می‌کنه. نمی‌خوام برم.» یکه می‌خورید و با خودتان می‌گویید: «دوباره شروع شد.» اغلب پدرومادرها حاضرند کوه را جا‌به‌جا کنند تا رنج کودکان‌شان را نبینند، اما برای آنهایی که با اضطراب کودکان سروکار دارند موضوع جابه‌جایی سیاره‌ها و ستاره‌هاست! ممکن است این مشکل به شما احساس بی‌کفایتی و استیصال داده باشد. در این نوشته رو
سر صبح که بچه‌ مدرسه‌ای‌ها همگی منتظر سرویس ایستاده‌اند، پسرتان رو کرده به شما و می‌گوید: «نمی‌خوام سوار بشم. دلم درد می‌کنه. نمی‌خوام برم.» یکه می‌خورید و با خودتان می‌گویید: «دوباره شروع شد.» اغلب پدرومادرها حاضرند کوه را جا‌به‌جا کنند تا رنج کودکان‌شان را نبینند، اما برای آنهایی که با اضطراب کودکان سروکار دارند موضوع جابه‌جایی سیاره‌ها و ستاره‌هاست! ممکن است این مشکل به شما احساس بی‌کفایتی و استیصال داده باشد. در این نوشته رو
نوجوان بزهکار
طرح چنین سؤالی پاره ای از مردم را مضطرب و نگران می کند.از تحقیقاتی که درباره ۵۰۰ نفر نوجوان بزهکار و مقایسه آنها با ۵۰۰ نفر نوجوان سالم به عمل آوردند چنین نتیجه گرفتند که :

میان آن دو گروه تفاوت بدنی یا فیزیولوژیک محسوس وجود ندارد . بنابراین نمی توان نقص عضو یا بدن را از خصایص بزهکاران به شمار آورد
نوجوانان بزهکار از فقروعقب ماندگی تربیتی وآموزشی رنج می برند.
نوجوانان بزهکار،اشخاص نا آرام وبی قرارند و نمی توانند جایی مستقر شو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها